Обладнання для виготовлення бубличних виробів широкого асортименту

Бубличні вироби розрізняються рецептурою і вмістом вологи в готових виробах. Бублики, сушки - всі ці вироби знайомі нам з дитинства. Напевно, немає такої дитини, яка б не ставила запитання про те, як виходять бублики рівної округлої форми. Спробуємо розібратися в тонкощах виробництва бубличних виробів на спеціальному обладнанні "Барського машинобудівного заводу". Це натирочна машина, а також модернізована універсальна ділильно-закатувальна машина.

Слід зазначити, що бараночна машина (модернізована універсальна машина) дозволяє готувати і формувати тісто практично безстресово, дбайливо, в результаті чого бубличні вироби виходять іншої структури: більш легкої і повітряної. Це досягається за рахунок зменшення жирів. Форма - класична кільцеподібна. Коли ми бачимо бублика, підсвідомо ми очікуємо отримати саме той смак, який для багатьох з нас є традиційним, смаком з дитинства. На цьому обладнанні смак сушки нагадує радше смак печива, а не сушеного хліба або батону. В результаті цього споживчий попит зростає, а хлібо-булочна промисловість готова задовольняти ці запити в повній мірі.

Процес формування виробів і укладання їх на пекарську стрічку автоматизований. Необхідна тільки пара рук, щоб складати заготовки, що  виходять з машини, для подальшої випічки в спеціальних печах. Термін придатності сушок і бубликів дуже великий - до 240 днів.

Основним завданням пекаря є не переконати всіх купувати свою продукцію, а зробити так, щоб звичайні покупці стали постійними, а потім вже залучати нових. Це буде можливо тільки за умови нового підходу до виробництва, використання нових технологій і бажанні експериментувати з рецептурою. А переконатися в затребуваності продукції можна тільки експериментальним способом: спробувати самому, дати своїм знайомим, колегам та іншим. На початковому етапі, чим більше людей висловить свою думку, тим точніше можна буде визначити можливі перспективи.

Резюмуючи вищесказане, стає зрозуміло, що вкладати гроші в сучасне обладнання для хлібопекарні вигідно, оскільки воно дозволить, по-перше, знизити собівартість за рахунок зменшення вмісту жиру в рецепті, а по-друге, зберегти хрусткість і легкість готового продукту. Ви гарантовано зможете виготовляти смачну продукцію, що користується високим попитом, за конкурентними цінами і з великим терміном зберігання!