Про нас

Ми пропонуємо Вам обладнання для консервної промисловості від розробника і єдиного заводу-виробника в Україні, який випускає устаткування як для консервної, так і для кондитерської (виробництво карамелі) і хлібопекарської (виробництво сушок, бубликів) промисловості. Це понад 60 найменувань обладнання для лікеро-горілчаної, виноробної, пиво-безалкогольної, масложирової та кондитерської галузі промисловості. Зокрема, це фасувальні, розливні, пакувальні та інші автомати.

Вся наша діяльність спрямована на задоволення зростаючого попиту і індивідуальних потреб споживачів. Ми на 100% впевнені в якості, конкурентоспроможності, високому технічному рівні і рівні безпеки пропонованого обладнання - все виробниче обладнання сертифіковане. Технічний рівень всієї продукції відповідає високим європейським стандартам якості, а також стандартам відповідності Митного союзу. Вже більше 2500 підприємств в різних сферах виробництва в Україні користуються обладнанням даної торгової марки. Серед зарубіжних партнерів - заводи в країнах Прибалтики, Середньої Азії, Росії, Молдови, Білорусі, США та інших.

Крім цього, Вашій увазі пропонується великий асортимент (55 видів) газових, електричних і твердопаливних опалювальних котлів, які зарекомендували себе як сучасні, надійні і довговічні.

Впевнені, що наша продукція насамперед буде цікава підприємствам, установам, організаціям, які працюють в харчовій галузі, а також тим, кому необхідний котел для опалення.

Консультуємо з питань будівництва, а також на предмет реконструкції опалювальних пунктів, починаючи з проектування і закінчуючи повною здачею об'єкту. Ми готові провести весь комлекс робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації і аж до здачі всіх необхідних монтажних робіт.

Періодично проводимо різні акції, також нами розроблена гнучка система знижок, які обговорюються в кожному окремому випадку індивідуально.

На все обладнання надається гарантійне обслуговування:
- на обладнання для харчової промисловості - 18 місяців з моменту продажу;
- на газові котли - 30 місяців з моменту продажу.

Оплата і доставка будь-якого обладнання здійснюється за домовленістю.

Ми завжди готові до відкритого і професійного співробітництва!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Виробництво обладнання для харчової промисловості
(основний офіс)

23000, Україна, Вінницька обл., м. Бар, вул. Р. Люксембург, 5

Питання і відповіді

Яке обладнання у Вас є для облаштування міні-кондитерської?

02 березня 2016 в 14:19 відповідей: 1

У нас є в наявності все необхідне обладнання для міні-кондитерської. Вам можуть знадобитися:- дозатор для сиропу;- стіл універсальний температурний;…

 
 

Хочу відкрити міні-пекарню. Яке обладнання порадите?

02 березня 2016 в 14:08 відповідей: 1

Якщо Ваша міні-пекарня планується під виробництво бараночних виробів, то Вам не обійтися без такого обладнання:- машина натирочна;- змінні вузли;- машина…

 
 

Де купити пивне обладнання?

02 березня 2016 в 12:58 відповідей: 1

У нас можна купити пивне обладнання у вигляді машини для миття пляшок, апарату фасувального і машини закатувальної. Апарати розраховані на фасування газованих…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create